Emelt szintű érettségi

és Felsőoktatási felvételi szakmai vizsga* előkészítő

TÁRSADALOMISMERET

tárgyból

2021-ben a társadalomtudományi szakra jelentkező diákoknak egy tantárgyból kötelező emelt szintű érettségi vizsgát tenni. Különböző tantárgyak mellett (matematika, történelem, magyar nyelv és irodalom, idegen nyelv) a felvételizni vágyó diákok választhatják a társadalomismeretet.

A sikeres emeltszintű érettségi és felsőoktatási felvételi szakmai vizsga megszerzéséhez kívánunk hozzájárulni.

• Helyszín: Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar Nyíregyháza Sóstói u. 2-4.
  • Az előkészítő tervezett időpontja: 2021. január 09. - 2021. március 20. (szombati napokon)

Az előkészítő előre láthatóan online formában kerül megvalósításra.

• Az előkészítő díja: 25 000 Ft. A tanfolyam díjának befizetéséhez részletfizetési lehetőséget biztosítunk: az első részletet (15.000 Ft) az előkészítő második időpontjáig, a második részletet (10.000 Ft) pedig 2021. február 6-ig várjuk a hallgatóktól. Az előkészítő díja magába foglalja a próbateszt megírását és értékelését.
  • Jelentkezési határidő: 2021. január 8.

Jelentkezés: a jelentkezési lap letölthető itt

Emelt szintű társadalomismeret érettségivel jelentkezz a Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar Szociális munka alapszakára!

*A felsőoktatási felvételi szakmai vizsgáról az alábbi linken tájékozódhat:

További információ: a  e-mail címen kérhető.

Frissítés dátuma: 2020.11.16.