Emelt szintű érettségi

2018. november 05. - 13:00

Emelt szintű érettségi

és Felsőoktatási felvételi szakmai vizsga* előkészítő tanfolyam

TÁRSADALOMISMERET

tárgyból

2019-ben a társadalomtudományi szakra jelentkező diákoknak egy tantárgyból kötelező emelt szintű érettségi vizsgát tenni. Különböző tantárgyak mellett (matematika, történelem, magyar nyelv és irodalom, idegen nyelv) a felvételizni vágyó diákok választhatják a társadalomismeretet.

A sikeres emeltszintű érettségi és felsőoktatási felvételi szakmai vizsga megszerzéséhez kívánunk hozzájárulni.

• Helyszín: Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar Nyíregyháza Sóstói u. 2-4.
  • Tanfolyam tervezett időpontja: 2019. február 2. - 2019. április 27. (szombati napokon.)
  • Tanfolyam díja: 25 000 Ft. A tanfolyam díjának befizetéséhez részletfizetési lehetőséget biztosítunk: az első részletet (15.000 Ft) a tanfolyam első időpontjáig, a második részletet (10.000 Ft) pedig 2019. március 29-ig várjuk a hallgatóktól. A tanfolyam díja magába foglalja az ingyenes próbateszt megírását és értékelését.
  • Jelentkezési határidő: 2019. február 1.

Jelentkezés: a jelentkezési lap letölthető itt

Emelt szintű társadalomismeret érettségivel jelentkezz a Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar Szociális munka alapszakára!

Azok a hallgatók, akik értettségi előkészítőre jártak és felvételt nyernek a szociális munka alapképzésünkbe automatikusan bekapcsolódnak a hallgatói tanulástámogató ösztöndíj programunkba, mely anyagi támogatást nyújt a képzés elvégzéséhez. Így akár a befizetett díj teljes összegét is visszakaphatják a hallgatók.

*A felsőoktatási felvételi szakmai vizsgáról az alábbi linken tájékozódhat:

További információ: a e-mail címen kérhető.