31 aug
Megtartotta vezető szerepét a DE
A pótfelvételi eljárásban a Debreceni Egyetem volt az egyik legnépszerűbb a hazai felsőoktatási intézmények között. Az új tanévre felvettek száma az általános felvételi eljárással, a határon túli felvételi eredményeivel és az angol nyelvű képzésekre felvettekkel együtt meghaladja a tízezret.
16 aug
Jósavárosi Napok
Idén először vett részt az Egészségügyi Kar közreműködőként, a hagyományos Jósavárosi Napok rendezvényén.
12 aug
Olasz egészségturisztikai gyakorlat
Olaszországban, valamint Erdélyben szerezhetnek szakmai gyakorlatot a Debreceni Egyetem Egészségügyi Karának egészégturizmus specializáción tanuló hallgatói. Az ERASMUS+ program keretében megvalósuló pályázatban a DE egyetemi partnere: a Sapientia Erdélyi Magyar Egyetem Csíkszeredai Kara.
11 aug
HEAL ALL projekt
A HEAL ALL projekt célja az egészségturisztikai oktatást támogató intézmények nemzetközi együttműködése.
09 aug
Élen a védőnők képzésében
A védőnők napja alkalmából az egyik legrangosabb miniszteri elismerésben, Pro Sanitate-díjban részesült Rákóczi Ildikó, a Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar Védőnői Módszertani és Népegészségtani Tanszékének docense, a szülésznő szakirány felelőse.
27 júl
Pótfelvételi a DE Egészségügyi Karán
Megkezdődött a pótfelvételi, államilag támogatott helyekre is!
26 júl
Ismerd fel időben! Ments életet! Az idő agyszövet!
Az Egészségügyi Kar 4 fős delegációja, a Campus Fesztivál szakmai programján kvízjátékra invitálta az érdeklődőket.
21 júl
Egységes onkoradiológiai ellátás
Magyarországon az elmúlt években Európában egyedülálló onkológiai hálózat alakult ki - mondta az emberi erőforrások minisztere kedden a Debreceni Egyetemen (DE), amikor átadták az onkoradiológiai klinika új épületét.
20 júl
Előítéletesség nélkül – Szakmai tisztességgel (e-könyv)
Előítéletesség nélkül – Szakmai tisztességgel című nemzetközi tanulmánykötet elektronikus formában is elérhető.