XIII. International Symposium
XIII. International Symposium „More than 200 years of Florence Nightingale’s legacy” címmel
Kihelyezett kuratóriumi ülések
A Debreceni Egyetem valamennyi karára ellátogat az elkövetkezendő hetekben az intézményt fenntartó alapítvány kuratóriuma és az egyetem vezetése. Szeptember utolsó hetében a GTK-n, a MÉK-en, a nyíregyházi EK-n és az NK-n tartottak kihelyezett kuratóriumi ülést.
Kutatók Éjszakája
Idén ismét szélesre tárta kapuit az érdeklődők előtt az Egészségügyi Kar.
A COVID 19 és a reumatológia
A COVID-19 és a reumatológiai-immunológiai betegségek kapcsolatával kiemelten foglalkozott idei vándorgyűlésén a Magyar Reumatológusok Egyesülete Debrecenben. A négynapos kongresszuson mintegy 500 szakorvos és 80 szakdolgozó vett részt a Kölcsey Központban.
Maszkot fel!
Kötelező a szájat és orrot eltakaró maszk viselése 2021. szeptember 22-étől, szerdától kezdődően a Debreceni Egyetem valamennyi dolgozója és hallgatója részére munkaidőben és a tanítási időben az e tevékenységekre szolgáló helyiségekben, valamint a közlekedő és kiszolgáló helyiségekben.
Kutatók Éjszakája az Egészségügyi Karon - Változó idők, változó társadalom
A Debreceni Egyetem Egészségügyi Karának mindkét Intézete gazdag programkínálattal várja az érdeklődőket az idei Kutatók Éjszakáján.
Kutatásokkal a jobb életminőségért
A gyógyítás és a diagnosztika területén is születtek új eredmények a Debreceni Egyetem és a Pécsi Tudományegyetem most lezárult közös projektjében. A több mint 4 évig tartó kutatássorozat 1,3 milliárd forint európai uniós támogatásból valósult meg.
Csillagfutás a Bujtosi Városligetben
2021. szeptember 18-án megrendezett Csillagfutáson a Kar vezetői, oktatói és mentőtiszt hallgatói vettek részt.