Demonstrátori Pályázati Felhívás

DEMONSTRÁTORI  PÁLYÁZATI   FELHÍVÁS

A Debreceni Egyetem Egészségügyi Kara pályázatot hirdet a 2018/2019-es tanév tavaszi félévére demonstrátori feladatok ellátására.
A pályázat tartalmi elemeit és a hallgatói demonstrátor általános feladatait a mellékelt Kari Szabályzat tartalmazza.

A demonstrátori cím elnyerésére a pályázatok beadási határideje:

2019. február 22.

A demonstrátor jelölt a demonstrátori cím, valamint a demonstrátori ösztöndíj/díj elnyeréséről vagy kérelme elutasításáról 2019. február 28-ig kap értesítést.

A díjazott demonstrátor esetén a demonstrátori ösztöndíj/díj összege 30.000 Ft, melyet az ösztöndíjat/díjat elnyerő hallgatók egy összegben kapnak meg.

Kérem az érdeklődőket, hogy pályázatuk készítésekor legyenek figyelemmel a Kar Demonstrátori Szabályzatában foglaltakra és pályázatukat a csatolt űrlapon adják be.

Határidő után érkezett, és a Szabályzat 2. § (3) bekezdésében foglaltaknak nem megfelelő pályázatok elutasítást nyernek.

A pályázattal kapcsolatos további információk a tanszékvezetőnél, illetve az Egészségügyi Kar Tanulmányi Adminisztrációs és Diáktanácsadó Iroda vezetőjénél szerezhetők be.

Várjuk a tudományos-kutató munka és az oktatói tevékenység iránt érdeklődő ambiciózus hallgatók jelentkezését.

PÁLYÁZATI ŰRLAP

Nyíregyháza, 2019. február 14.

Dr. Sárváry Attila s.k.
                                       oktatási dékánhelyettes