Egészségügyi Kar

Debreceni Egyetem

A Verzár Frigyes Szakkollégium felvételt hirdet a 2016/17-es tanév második félévében.

A Szakkollégium által nyújtott lehetőségekről és az eddigi tevékenységekről a Kar honlapján lehet bővebben tájékozódni: http://foh.unideb.hu/hu/szakkollegium

A Szakkollégiumba várjuk azokat a hallgatókat,

Diplomaosztó ünnepség a Debreceni Egyetem Egészségügyi Karán

A Debreceni Egyetem Egészségügyi Karán 2017. február 10-én, pénteken került sor a diplomaosztó ünnepségre, melyen 93 hallgató vehette át oklevelét.

XI. EURÓPAI MÉHNYAKRÁKMEGELŐZÉSI HÉT

A Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar Védőnői és Módszertani Tanszéke kiemelt figyelmet fordít a daganatos betegségek, ezen belül a méhnyakrák megelőzésére.
Önkéntesként csatlakoztunk a „XI. EURÓPAI MÉHNYAKRÁKMEGELŐZÉSI HÉT rendezvénysorozathoz.
Visegrad Fund zárórendezvény a Debreceni Egyetem Egészségügyi Karán

Nyílt nap a Debreceni Egyetem Egészségügyi Karán
Nyíregyháza, Sóstói u. 2-4. 1. sz. előadó
2016. december 1. (csütörtök) 10:00 óra