Diplomaosztó Ünnepség az Egészségügyi Karon

2020. február 10. - 13:15
Megtartotta Tanévzáró Diplomaosztó Ünnepi Szenátusi és Kari Tanácsülését a Debreceni Egyetem Egészségügyi Kara.

Az ünnepség köszöntők és tanévzáró beszédek elhangzásával kezdődött, melyet a végzett hallgatók oklevél átadása követett. Összesen 60 fő szerzett diplomát, közülük negyvenöten alapképzés, tizenegyen mesterképzés, négyen szakirányú továbbképzés keretében végeztek.

Az eseményen kitüntetések és díjak átadására is sor került. A Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar fejlődésért, szakmai színvonalának emelésért kifejtett kiemelkedő teljesítményéért Debreceni Egyetemért Emlékérmet kapott Dr. Horváth László főiskolai docens. A Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar Kiváló Oktatója kitüntetésben Gyulai Anikó; A Kar kiváló Dolgozója díjban Páll Andrea kollégánk részesült; a Karon végzett szakmai munkája elismeréseképp pedig Dékáni Elismerő Oklevelet kapott Dr. Kiss János főiskolai tanár.
A szakkollégisták kiemelkedő teljesítményét díjazó Verzár Frigyes-díjat Horváth Cintia szociális munkás hallgató vette át. A Debreceni Egyetem Hallgatói Önkormányzat Elnökségének elismerő oklevele kitüntetésben részesült Kovács Zoltán hallgató, az Alma mater emlékérmet Varga Balázs Bence vehette át.

Az okleveleket és kitüntetéseket Prof. Dr. Bartha Elek oktatási rektorhelyettes és Dr. habil Móré Marianna dékán adta át. Minden kitüntetettnek és a végzett hallgatónknak gratulálunk!