Hallatóink Brüsszelben

2019. április 29. - 10:30

A Miniszterelnökség Üldözött Keresztények Megsegítéséért és a Hungary Helps Program Megvalósításáért Felelős Államtitkárság szervezésében a Magyarországon ösztöndíjjal tanuló hallgatók közül húsz fő vehetett részt azon a hivatalos brüsszeli tanulmányúton, amelynek keretében a hallgatók megismerkedhettek az Európai Unió, az Európai Parlament munkájával, találkoztak uniós képviselőkkel, a COMECE (Európai Unió Püspöki Konferenciáinak Bizottsága) titkárával, valamint előadást is tartottak hazájuk helyzetéről és magyarországi tapasztalataikról. A hallgatói delegációban karunkat öt Egészségügyi Szociális Munka mesterszakos hallgató képviselte: Alphonsus Dabes, Joseph Aigbolosimon Famous, Samer Manah Sleaby, Lillian Ghabour és Hala Roumia.