Sikeres habilitáció!

2018. december 04. - 13:00

Rusinné Dr. Fedor Anita, főiskolai tanár, intézetigazgatóRusinné Dr. Fedor Anita, főiskolai tanár, intézetigazgató, tudományos életútjának jelentősebb eredményeiről kellett, hogy tanúbizonyságot tegyen a Debreceni Egyetem Társadalomtudományi Habilitációs Bizottsága előtt 2018. december 04.-én.

A prekariátus jelensége és jellemzői Magyarországon címmel tartott tudományos előadásának keretében fejtette ki - angol nyelven is - munkássága egy területén elért eredményeit, mindemellett egy tantermi előadás erejéig a Munkaerőpiac, foglalkoztatáspolitika és esélyegyenlőség témakörét is bemutatta a Szakértő Bizottságnak.

A tudományos előadások alapján a Bíráló Bizottság egyöntetűen javasolta Rusinné Dr. Fedor Anita főiskolai tanár részére a "habilitált doktor" cím odaítélését.

Ezúton is szívből gratulálunk Kolléganőnknek tudományos és oktatói munkájának fontos lépéséhez.