Tudományos Diákköri Konferencia

2018. február 14. - 12:30

A Debreceni Egyetem Egészségügyi Kara megalapításától kezdődően prioritásként kezeli a tudományos diákköri tevékenységet folytató hallgatók munkájának segítését. A Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar Tudományos Diákköri Tanácsa több mint 25 éve koordinálja a hallgatók tudományos diákköri munkáját, kiemelt jelentőségűnek tartja a kutatómunka iránt érdeklődő, elkötelezett hallgatók felkészítését és támogatását, annak érdekében, hogy megízleljék a kutatói munka szépségeit. A Tudományos Diákköri Tanács minden évben megrendezi Helyi TDK Konferenciáját ahol, a hallgatók szereplése évről-évre minőségi emelkedést mutat. A konferenciákon egészségtudományi és társadalomtudományi területekről érkeznek pályamunkák és előadások. Rendezvényeinket több mint 10 éve nemzetközinek is tekinthetjük, ugyanis minden évben határon túli (pl. Nagyvárad, Ungvár) TDK-s hallgatók is szerepelnek programunkban, mely aktivitásnak köszönhetően szoros együttműködések, közös kutatások bontakoztak ki és működnek az intézmények között. Ebben a tanévben konferenciánk 2018. február 22-én kerül megrendezésre.

Részletes program