Az elmúlt félévek szakmai előadásai

• Flóra Gábor (Partiumi Keresztény Egyetem): Oktatás és tudomány kisebbségi helyzetben.
  • Valuch Tibor (Debreceni Egyetem): Rendszerváltástól rendszerváltásig - a fogyasztás változásai Magyarországon a XX. század második felében.
  • Kiss János (Debreceni Egyetem): Az agresszió háttere és kezelése - avagy az Y generáció terhei.
  • Bagdy Emőke (Károli Gáspár Református Egyetem): Nehéz időkben talpon maradni (a nyíregyházi Rotary Clubbal közös szervezés).
  • Pethő Attila (Debreceni Egyetem): Miért biztonságos az internet?
  • Dávid Beáta (Semmelweis Egyetem): Kapcsolataink világa (a nyíregyházi Rotary Clubbal közös szervezés).
  • Vassné dr. Figula Erika (Nyíregyházi Főiskola): Attitűdformáló, sztereotípiákat „bontogató”, és tolerancia-erősítő szakmai előadás, Nyíregyháza, 2015. október 2.
  • Dr. Hüse Lajos, Molnár Erzsébet, Deme Dóra, Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar Verzár Frigyes Szakkollégium és az Evangélikus Roma Szakkollégium hallgatói: Hálózatosodást, együttműködést elősegítő szakkollégium előadás, Nyíregyháza, 2015. október 16.

Frissítés dátuma: 2017.10.23.