Úttörők lesznek hazájukban
Európában egyedülálló nemzetközi mesterképzést kínál a Debreceni Egyetem Egészségügyi Kara. Az egészségügyi szociális munka szak 2017-ben debütált és már most nagyon népszerű.
Egyetemünk hírei az Alföld TV-n
Fintelligence Lab-átadás, Sportgazdasági, -menedzsment és Teniszközpont-alapkőletétel, új együttműködések, szakmai konferenciák, jubileumok, nagyköveti látogatás – a Debreceni Egyetem legfontosabb híreiről, eseményeiről tudósított októberben is a Díszudvar magazin.
Miből készülnek ételeink?
Új élelmiszerekről és komponensekről, valamint innovatív technológiákról tanácskoznak az Európai Unió táplálkozástudományi szakemberei a Debreceni Egyetemen. A 3. Food Structure Design Konferencián tradicionális helyi termékeket is bemutatnak a külföldi kutatóknak.