Magyar Tudomány Ünnepe

2017, augusztus 31 - 11:03 „Ember a társadalomban és az egészségügyben"

Felhívás!!!

A Magyar Tudományos Akadémia Elnökségének döntése értelmében a 2017. évi Magyar Tudomány Ünnepe mottója: „Emberközpontú tudomány". Ehhez tudnánk csatlakozni az ilyenkor hagyományosan megrendezésre kerülő tudományos üléssel, mely idén elsősorban azokról a köztünk élő emberekkel kapcsolatos egészségtudományi és társadalomtudományi kutatások eredményeiről számol be, melyek a munkabizottságaink tevékenységeihez köthetők. Ezen az ülésen bármely a karhoz, illetve a MTA DAB Szabolcs - Szatmár - Bereg Megyei Szakbizottság Egészségtudományi és Gerontológiai Munkabizottságaihoz kötődő oktató, kutató tarthat tudományos előadást mindazon kapcsolódó témák legfrissebb eredményeiből, melyekkel foglalkozik. A jelentkezési lap leadásának határideje 2017.október 20., az előadások kivonatok (absztrakt) leadásának határideje 2017. november 15.

Debreceni Egyetem Egészségügyi Kara

MTA DAB Szabolcs - Szatmár - Bereg Megyei Szakbizottsága

Egészségtudományi Munkabizottsága és Gerontológiai Munkabizottsága

Ember a társadalomban és az egészségügyben"

Tudományos ülés – Magyar Tudomány Ünnepe 2017.

A tudományos ülés megnyitójának időpontja: 2017. november 29. szerda 15.oo

Helyszín: Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar Torony Tetőtéri előadó

Szekció előadások helyszínei:

(A szekciók a megnyitó után,  15.2o –tól kezdik meg munkájukat)

A Gerontológiai Munkabizottság előadásai: Torony I. emeleti előadó

Az Egészségtudományi Munkabizottság előadásai: Torony tetőtéri előadó