Emelt szintű érettségi előkészítő tanfolyam

Emelt szintű érettségi előkészítő tanfolyam
TÁRSADALOMISMERET
tárgyból

a Debreceni Egyetem Egészségügyi Karán (Nyíregyháza, Sóstói u.2-4.)

2016-ban a társadalomtudományi szakra jelentkező diákoknak egy tantárgyból kötelező emelt szintű érettségi vizsgát tenni. Különböző tantárgyak mellett (matematika, történelem, magyar nyelv és irodalom, idegen nyelv) a felvételizni vágyó diákok választhatják a társadalomismeretet.

A sikeres emeltszintű érettségi megszerzéséhez kívánunk hozzájárulni az immár harmadik éve sikeresen működő tanfolyamunkkal.

Helyszín: Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar Nyíregyháza Sóstói u. 2-4.
Tanfolyam tervezett időpontja: 2016. január - február
Tanfolyam díja: 25 000 Ft. A tanfolyam díja magába foglalja az ingyenes próbateszt megírását és értékelését.
Jelentkezési határidő: 2016. január 29.
Jelentkezés: a jelentkezési lap letölthető a www.foh.unideb.hu honlapról
További információ: a www.foh.unideb.hu honlapon olvasható vagy a 06-20/9928620 telefonszámon, illetve a fedor.anita@foh.unideb.hu e-mail címen kérhető.

Ezekre a szakokra jelentkezhetsz emelt szintű társadalomismeret érettségivel (például):
  • Szociális munka
  • Nemzetközi tanulmányok
  • Szociálpedagógia, informatikus könyvtáros
  • Kommunikáció és médiatudomány
  • Politológia, szociológia

Emelt szintű társadalomismeret érettségivel jelentkezz a Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar Szociális munka alapszakára!

Miért érdemes hozzánk jelentkezni?

A tanfolyam díját visszafizetjük azoknak a hallgatóknak, akik a Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar szociális munka alapszakra felvételt nyertek!

Letölthető dokumentumok