Bizottságok

 

Oktatásfejlesztési Bizottság

Tanulmányi és Kreditátviteli Bizottság

TKB Validációs Albizottsága

Minőségfejlesztési Bizottság

Szervezeti és Működési Rend Bizottság

TDT és DETEP Kari Bizottság

1.      

Elnök: Dr. Sárváry Attila

Elnök: Dr. Sárváry Attila

Elnök: Nagy Miklós

Elnök: Dr. Takács Péter

Elnök: Nagy Miklós

Elnök: Dr. Kiss János

2.      

Társelnök: Nagy Miklós

Társelnök: Nagy Miklós

Dr. Fábián Gergely

Dr. Jóna György

Dr. Marsi Edit

Társelnök: Dr. Sárváry Attila

3.      

Ujváriné Dr. Siket Adrienn

Dr. Szoboszlai Katalin

Dr. Csajbók Zoltán

Dr. Kovács János

Dr. Kósa Zsigmond

Gyulai Anikó

4.      

Szelesné Árokszállási Andrea

Krisztóf Zsolt

Dr. Papp Katalin

Lövei-Kalmár Katalin

Dr. Horváth László

Mohácsi Bernadett

5.      

Dr. Takács Péter

Dr. Papp Katalin

Gyulai Anikó

Dr. Kamarási Viktória

Dr. Ködmön József

Balogh Erzsébet

6.      

 Molnár Mónika

Gyulai Anikó

Balogh Erzsébet

Rákóczi Ildikó

Dr. Sárváry Attila

Rusinné Dr. Fedor Anita

7.      

Dr. Kósa Zsigmond

Schaffer István

Ujváriné Dr. Siket Adrienn

Tilki Ágnes

Dr. Kovács János

Kristóf Zsolt

8.      

Rusinné Dr. Fedor Anita

Kocsis Márton

Rusinné Dr. Fedor Anita

Kovács Éva

Gyulai Anikó

Molnár Mónika

9.      

Palyán László

Tóth Péter

Gebriné Éles Krisztina

Kiss Gábor

Kiss Gábor

Törő Viktória

10.  

Dr. Sárváry Andrea

Petrus Szilárd

 

Istók Péter

Schaffer István

Jávorné Erdei Renáta

11.  

Tilki Ágnes

Rusznák Máté

 

 

 

Potyók Petra

12.  

Petrus Szilárd

Potyók Petra

 

 

 

 

13.  

Állandó meghívott:

Dr. Horváth László

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tudományos Tanácsadó és Promóciós Bizottság

Külső Kapcsolatok Bizottsága

Hallgatói Esélyegyenlőségi és Egyenlő Bánásmód Kari Bizottsága

Hallgatói Fegyelmi Bizottság

Gazdálkodási Bizottság

Kiadói Bizottság

1.        

Elnök: Dr. Kiss János

Elnök: Dr. Semsei Imre

Elnök: Molnár Mónika

Elnök: Dr. Sárváry Attila

Elnök: Dr. Semsei Imre

Elnök: Dr. Fábián Gergely

2.        

Társelnök: Dr. Semsei Imre

Társelnök: Dr. Fábián Gergely

Dr. Sárváry Attila

Társelnök: Nagy Miklós

Dr. Ködmön József

 

Társelnök: Dr. Kiss János

3.        

Dr. Fábián Gergely

Társelnök: Dr. Sárváry Attila

Berényi András (DE)

Dr. Ködmön József

Rusinné Dr. Fedor Anita

Társelnök: Dr. Semsei Imre

4.        

Dr. Szoboszlai Katalin

Dr. Ködmön József

Dr. Havasiné Kósa Tünde

Dr. Kiss János

Titkár: Máthé Katalin

Dr. Kalapos István

5.        

Dr. Ködmön József

Dr. Szoboszlai Katalin

 

Dr. Kósa Zsigmond

Kiss Gábor

Dr. Ködmön József

6.        

Dr. Kalapos István

Ujváriné Dr. Siket Adrienn

Kocsis Márton

Dr. Szoboszlai Katalin

 

Dr. Szoboszlai Katalin

7.        

Dr. Sárváry Attila

Nagy Miklós

Potyók Petra

Istók Péter

 

Toldiné Bélteki Andrea

8.        

Máthé Katalin

Istók Péter

 

Schaffer István

 

 

9.        

Dr. Kósa Zsigmond

 

 

Rusznák Máté

 

 

10.     

Rákóczi Ildikó

 

 

 

 

 

11.     

Potyók Petra