SET - sport, életmód, terápia
Átadták a Debreceni Egyetem Sportdiagnosztikai, Életmód és Terápiás (SET) Központját a Nagyerdei Stadionban.
Orvosdoktorrá fogadom!
A hagyományos sapkadobással köszönt el az a 168 frissen avatott orvos, akik a szombaton rendezett diplomaosztón vettek búcsút a Debreceni Egyetemtől.
29 aug
A jövő orvosai és gyógyszerészei
Tutoraik előtt számoltak be kutatásaikról a Sántha Kálmán Szakkollégium nyári táborában részt vett középiskolások a program zárásaként.
12 aug
FM90: hatékony immunterápia a Debreceni Egyetemen
Évekig tünetmentesek maradnak a kezelésben részt vett allergiás betegek – interjú Brugós László tüdőgyógyásszal a Campus Rádióban.
08 aug
Sikeres a SZEBB-program
Rekordszámban csatlakoztak a megyében dolgozó családorvosok a Debreceni Egyetem klinikai vizsgálatokkal kapcsolatos kezdeményezéséhez.
12 júl
Debrecen-Nagyvárad innovációs tengely (VIDEÓVAL)
Workshopon tekintették át a jövőbeli együttműködés területeit a Debreceni és a Nagyváradi Egyetem szakemberei. A fórumot Debrecenben rendezték.